Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje nuo 40 eur 

Gintaras

Kaklo papuošalų ir apyrankių gintaro rinkinys pagamintas iš 100% sertifikuoto tikro Baltijos gintaro, neabejotinai geriausio gintaro pasaulyje. Sukurta Europoje, Baltijos jūros pakrantėje, patyrusių Lietuvos amatininkų, turinčių ilgametę patirtį.

0 prekės

Šioje kategrijoje prekių nėra

SVEIKI KŪDIKIŲ DANTYS. Kai glamonės nepadeda nuraminti kūdikio, čia padės gintaro papuošalų rinkinys. Nuo senų laikų manoma, kad natūralus gintaro akmuo pasižymi raminančiomis savybėmis dėl didelės gintaro rūgšties koncentracijos. Kai karoliukai sušyla ant kūno, rūgštis išsiskiria ir daro stebuklus.

Natūralios geltonos spalvos gintaro karoliai (32 cm, maždaug 50 autentiškų karoliukų) ir apyrankė (14 cm, maždaug 20 autentiškų karoliukų), sukurti įvairioms amžiaus grupėms. Vaikams labai patinka gintaro papuošalų išvaizda, todėl jie pasirenka juos dėvėti dar ilgai po dantų dygimo.

SAUGI VAIKAI GINTARO PAPUOTAS. Poliruoti karoliukai be aštrių briaunų yra ypač minkšti, o apsauginiai mazgai tarp karoliukų apsaugo juos nuo išsibarstymo. Gintaro vėrinyje esantis užsegimas suteikia ramybės dirbant, tačiau saugokitės, kad jo negalima naudoti kaip žaislo.

NUOSTABUS DOVANŲ RINKINYS. Gražiai supakuotas į natūralaus popieriaus dėžutę ir lino maišelį, tai yra dovanoms paruoštas rinkinys kūdikio dušui, lyties atskleidimo vakarėliui ar krikšto dovanai. Nustebinkite savo artimuosius ypatingai progai.

Dažniausiai užduodami klausimai

Ar papuošalai pagaminti iš tikro gintaro?

Taip! Kiekvienas vėrinio bei apyrankės gabalėlis yra 100% unikalus gintaras. Mūsų papuošalai yra pagaminti iš 100% sertifikuoto tikro Baltijos gintaro, kuris neabejotinai vienas geriausių pasaulyje. Vėrinys ir apyrankės yra sukurtos Europoje, Baltijos jūros pakrantėje, patyrusių Lietuvos amatininkų, kurie sukaupę ilgametę patirtį kuria unikalius papuošalus, kadangi neįmanoma rasti dviejų vienodos tekstūros gintaro akmenų.

Kuo ypatingi SavasHome gintariniai papuošalai?

- Papuošalais pagaminti iš poliruoti gintaro karoliukų, kurie neturi aštrių briaunų ir yra saugūs naudojimui; - Vėrinys ir apyrankė turi išskirtinai švelniai geltoną spalvą; - Apsauginiai mazgai yra pagaminti iš nailoninių siūlų tarp kiekvieno karoliuko, kurie užtikrina gaminių kokybę bei ilgaamžiškumą; - Papuošalai turi patogius užsegimus ant kaklo bei apyrankėse; - Papuošalų naudojimas itin lengvas; - Kiekvienas papuošalas išlieka individualus, kadangi vėrinių ir apyrankių karoliukų dydžiai ir forma skiriasi dėl autentiško gintaro; - Karolių ilgis apie 32 cm, apytiksliai. 50 karoliukų; - Apyrankės ilgis apie 14 cm, apytiksliai. 20 karoliukų.

Kas gali nešioti gintarinius papuošalus?

Gintarinis vėrinys bei apyrankė yra unisex modelio ir yra skirtas bet kokio amžiaus mergaitėms ir berniukams. Būtent dėl natūralios Baltijos jūros gintaro karoliukų spalvos bei raštų, rinkinys tiks visiems. Rinkinį sudaro kaklo papuošalas (32 cm) ir apyrankė (14 cm).

Ar papuošalai saugūs nešioti kūdikiams?

Taip! Mūsų pagaminti papuošalai yra specialiai pritaikyti nešioti kūdikiams. Visi kaklo vėriniai ir apyrankės yra pagaminti iš poliruotų karoliukų, be jokių aštrių briaunų, tad yra ypač minkšti ir saugūs naudoti. Be viso to, nuo senų laikų manoma, jog būtent Baltijos jūros gintaras turi teigiamų bei raminančių savybių žmogaus sveikatai. Taigi nauji tėveliai, papuošę savo kūdikį vėriniu ir/ar apyranke, gali atsipūsti, kadangi didelė gintaro rūgšties koncentracija nuramins suirzusį mažylį. Svarbu atminti, kad gintaro papuošalai nėra žaislas, tad nerekomenduojame su jais palikti mažylio vieno. Jį dėvėti turėtų vaikai, kurie yra prižiūrimi suaugusiųjų. Migdydami mažylį, nepamirškite nuimti vėrinio bei apyrankės.

Savashome LT

SAVASHOME puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Privatumo Politika.