Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje nuo 40 eur 

Kuo drobinė patalynė skiriasi nuo kitų?

2021 10 27

Kuo drobinė patalynė skiriasi nuo kitų?

 

Viena iš naujienų SAVASHOME internetinėje svetainėje yra drobės audinio patalynė. Ji yra puikus pasirinkimas mėgstantiems klasiką ir natūralius pluoštus, primenančius senus gerus laikus. Jie yra gaminami pasitelkiant medvilninių drobių pynimo techniką, kuri yra labai patikima ir ilgaamžė. Be kita ko, labai svarbu paminėti tai, kad šios rūšies patalynės komplektus yra labai lengva prižiūrėti. Jiems nereikia specialių priemonių ar įrenginių, kurie padėtų užtikrinti švarą ir patrauklią išvaizdą. Vienas iš svarbiausių aspektų, kodėl žmonės renkasi būtent drobinę patalynę yra jų universalumas ištisus metus. Ši medžiaga leidžia odai laisvai kvėpuoti ir nesukelia nemalonaus diskomforto jausmo. Drobinė patalynė - išskirtinis akcentas jūsų miegamajame. Neabejotinai galima teigti, kad tai stiliaus ir komforto rezultatas. Įprastai, drobės audinys yra vienos spalvos, tačiau vis dažniau jį siekiama bent kiek paįvairinti. Tačiau, bet kokiu atveju yra labai svarbus balanso išlaikymas tarp klasikinio suvokimo ir šiandienos modernių mados tendencijų. Mūsų svetainėje galite rasti tai, ko trokšta jūsų širdis. Daugybė standartinių dydžių drobinių patalynės komplektų nepaliks abejingu nė vieno. Be kita ko, verta pastebėti tai, kad išskirtiniam lovos įvaizdžiui sukurti yra siūlomos ir atskiros patalynės komplektų detalės, kurias galima tarpusavyje išradingai suderinti. Tai interjero kūrimo procesą paverčia itin kūrybišku procesu, kuris leidžia įgyvendinti net pačias išradingiausias idėjas. Mūsų svarbiausias kriterijus yra kokybė. Neabejotinai galime teigti, kad kiekvienas patalynės komplektas yra pagamintas iš aukščiausios kokybės, 100 natūralaus audinio pluošto. Visi audiniai yra pagaminti Lietuvoje, tad neabejotinai tai sukuria produktui pridėtinės vertės.  

 

Pasidairykite, po siūlomą prekių asortimentą ir jums neteks nusivilti. Mėgstantiems išskirtines ir žaismingas spalvas, galime pasiūlyti įsigyti tokius patalynės komplektus kaip “Autumn”, “Barbie” ar “Twill”. Jie praskaidrins aplinką kambaryje ir suteiks jai išskirtinumo.

 

 

Šie audiniai neabejotinai taps unikaliu jūsų miegamojo akcentu ir sukurs savitus interjero akcentus. Tačiau esama žmonių, kurie mėgsta universalumą ir nepageidauja ryškių detalių. Tokiu atveju puikiai tinka pastelinių spalvų audiniai ir vienspalviai audiniai.

 

Jų pasirinkimas SAVASHOME internetinėje parduotuvėje yra labai gausus, viską rasite https://www.savashome.lt/patalynes-komplektai/drobine-patalyne.  


 

 

Ne tik šviesių atspalvių audiniai yra populiarūs kalbant apie miegamojo patalynės komplektus. Čia puikiai dera ir tamsių spalvų akcentai. Tokie patalynės komplektai kaip “Ombre blue” ar “Forest” nepaliks nei vieno abejingo. 

 

Internetinėje parduotuvėje SAVASHOME rasite tai, apie ką svajojate. Neteks nusivilti nei kainos, nei kokybės atžvilgiu. 

Savashome LT

SAVASHOME puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Privatumo Politika.