Nemokamas pristatymas visoje Lietuvoje nuo 40 eur 

Pirkti komplektą ar tik antklodžių užvalkalus?

2022 02 03

Drąsiai galima teigti, kad kiekvienam iš mūsų miego aplinka yra labai svarbi. Visiškai nesvarbu, būtumėte vaikas, suaugęs ar senjoras  - miegas reikalingas kiekvienam. Be jokios abejonės, labai svarbu paminėti tai, kad kiekvienos amžiaus grupės kategorijos miego trukmė yra skirtinga. Tarkime, vaikai turėtų miegoti bent 10 - 12 valandų per parą, kuomet suaugusiam žmogui turėtų pakakti vos 8 valandų kokybiško miego. 

Be jokios abejonės, tuomet kai kalbame apie kokybišką miegą, tokią aplinką sukurti yra labai sunku. Dėmesį turime atkreipti ne į vieną itin svarbų dalykų. Visų pirma tai miegamojo įrengimas, jo stilius, interjero dizaino pasirinkimas. Jeigu mūsų netenkins dominuojančios spalvos, baldai ar kitos detalės, visiškai natūralu, kad atsipalaiduoti ir tinkamai pailsėti tokioje aplinkoje,be jokios abejonės, nebus galima. Tačiau, kad ir kaip ten bebūtų, pačiu svarbiausiu akcentu miegamajame tampa lova. Visų pirma yra būtina pasirinkti tinkamą lovą. Ji yra labai svarbi ne tik dėl bendro, darnaus stiliaus kūrimo, tačiau ir dėl jūsų asmeninio komforto. Šiuo aspektu yra pasirenkamas ne tik lovos aukštis, tačiau ir jos ilgis, plotis. Tai miegui yra labai svarbu. Jeigu jausitės suvaržyti dėl vietos stygiaus, tai itin pablogins bendrą poilsio kokybę.

Kita vertus, ne ką mažiau svarbus yra ir pasirenkamas čiužinys. Žinoma, vieni mėgsta miegoti kiečiau, kiti minkščiau, dėl šios priežasties individualumas yra labai aktualus. Be jokios abejonės, kalbant apie lovą negalime pamiršti ir antklodės bei pagalvės pasirinkimo parametrų, o kartu ir jų patalynės užvalkalų. Labai dažnai kyla dilema, naudingiau komplektai ar atskiri jų deriniai? Verta pastebėti tai, kad nesuklysite pabandę abu šiuos galimus variantus.

Jeigu ketinate pasirinkti vientisos spalvos ir raštų patalynės komplektus, tai kuriamam interjerui suteiks kur kas daugiau vientisumo. Šiuo klausimu, SAVASHOME gali jums pasiūlyti tiek drobės (medvilnės), satino, lino, perkelio derinius.

Tačiau, jeigu antklodžių, pagalvės, paklodės derinius ketinate derinti iš skirtingų elementų, reikėtų laikytis tam tikrų principų. Būtina pastebėti tai, kad pastarieji gali tapti universaliu kambario elementu arba priešingai - kurti išskirtinumą jame. 

Bet kokiu atveju, šių derinių komponavimas ir dėstymas pagal jūsų pageidavimus yra kūrybinis procesas, kurio autoriais gali tapti patys

Savashome LT

SAVASHOME puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Privatumo Politika.